Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Klapa Gasząca - nr. czesci

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Klapa Gasząca - nr. czesci

    Zamieszczone przez Rico40
    mam dostęp na Statoil do tego oleju
    jak uważasz ale nie ma też sensu przepłacać zbyt wiele - konkon sprzedaje na forum Statoila. Total 0W30 też się sprawdzi a cena jest atrakcyjna aż niecałe 100 zł za 3-4 L a do 1,4 16V wchodzi 3,2 L więc od czasu do czasu można "zaszaleć" :lol:

  • #2
    [O1] Klapa Gasząca - nr. czesci

    Witam,

    Po wnikliwej analizie tematów na forum, stwierdziłem, iż klapa gasząca zakończyła żywot. Komunikat "emission workshop" na maxi dot plus check engine plus telepanie przy gaszeniu auta.

    Autko stoi obecnie u mechanika w celu potwierdzenia diagnozy, natomiast, moje pytanie dotyczy samej "klapy gaszącej" - jaki numer ma ta cześć? Nie potrafię jej znaleźć, a chciałbym wiedzieć ile to cudo kosztuje i gdzie najszybciej mogę je kupić w Warszawie?

    Komentarz


    • #3
      Klapę bedziesz musial dobrac po nr VIN bo są dwa rodzaje.
      O ile mnie pamiec nie myli nie mozna w ASO kupic samej klapy... wystepuje jako zespol razem z EGRem
      Przemek
      DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
      A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
      80 B3 Limo 1.6 TD SB

      Komentarz


      • #4
        Własnie chodzi mi o ten cały zespół jak on się prawidłowo nazywa lub jaki ma numer?

        Komentarz


        • #5
          zawór recyrkulacji spalin w 1,9 tdi ASZ na szybkozłączkę - 038131501AT
          "urodzilem się z kierownicą w dłoni i ołowianą stopą" ;]

          176Km 343Nm
          hamulce 312mm przód i 256mm tył

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez dzony
            zawór recyrkulacji spalin w 1,9 tdi ASZ na szybkozłączkę - 038131501AT
            Dzięki, właśni o to mi chodziło:-)

            A czy ktoś orientuje się gdzie mogę to dostać od reki w Warszawie i aby cena mnie nie zabiła?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X